O firmie

O Firmie
Osprzęt hydrauliczny do maszyn budowlanych.
Simex jest technologicznym partnerem referencyjnym dla niezliczonych zastosowań, nawet tych najbardziej wymagających i złożonych.

NASZE WARTOŚCI

POTĘŻNA PRODUKCJA
Produkty Simex zostały zaprojektowane i skonstruowane tak, aby były wyjątkowo trwałe i wydajne. Nasze przystawki są tworzone z myślą o rozwiązywaniu konkretnych problemów związanych z niezliczonymi aplikacjami, do których są wykorzystywane, gwarantując jednocześnie wysoką wydajność produkcji dla użytkownika końcowego. Proces produkcyjny opiera się na głębokiej świadomości, że jesteśmy prawdziwym partnerem technologicznym dla wszystkich naszych klientów we Włoszech i na całym świecie.
KNOW-HOW
Know-how firmy Simex opiera się na stałym i uważnym obserwowaniu naszych rynków referencyjnych. Skonsolidowane umiejętności, których przykładem są nasze działy techniczne i sprzedażowe, wynikają z dogłębnych badań, w jaki sposób nasze produkty najlepiej spełnią wymagania aplikacji. Simex rozwija produkty, koncentrując się na problemach technicznych specyficznych dla każdego scenariusza aplikacji.
R & D
Ciągłe inwestycje w badania i rozwój to kluczowa dźwignia sukcesu firmy Simex i pionierskiej jakości naszej produkcji. Liczne patenty, które firma Simex złożyła przez lata, są świadectwem tego, jak firma Simex utrzymuje i stale odnawia swoją innowacyjną pozycję lidera. Firma nieustannie tworzy innowacyjne rozwiązania dla wielu i coraz bardziej złożonych wymagań rynku w ciągłej ewolucji.
about-us
Dzięki rozwiniętemu z biegiem czasu know-how, dziedzictwu produkcji i inwestycjom w badania i rozwój, Simex zapewnia konkretną, wysoce efektywną odpowiedź na coraz to nowe i złożone wymagania rynku. Firma, stale kontaktując się z rynkami referencyjnymi, harmonizuje produkcję i sprzedaż w oparciu o warunkowe i potencjalne wymagania użytkowników końcowych. Osprzęt Simex, charakteryzujący się wyjątkową trwałością i doskonałością techniczną, gwarantuje optymalizację kosztów i czasu wykonania, co z kolei przekłada się na korzyści dla dealera i użytkownika.
ZAPROJEKTOWANE I WYPRODUKOWANE WE WŁOSZECH, UŻYWANE NA CAŁYM ŚWIECIE
Produkty Simex są stosowane w ponad 80 krajach. Eksport oznacza posiadanie efektywnej i przejrzystej polityki dystrybucyjnej w celu obsługi klientów, dealerów i agentów. Nasze wysiłki idą w parze z ciągłym zdobywaniem udziałów w globalnym rynku.
Simex Map